MotoGP Zespół Yamaha gotowy na sezon 2018!

Valentino Rossi i Maverick Viñales z zespołem Yamaha Factory Racing powrócili do wyścigów MotoGP w sezonie 2018. Po solidnym sezonie 2017, w którym drużyna wywalczyła 2 miejsce na Mistrzostwach Świata, zaś Viñales i Rossi zajęli odpowiednio 3 i 5 miejsce, nasi partnerzy chcą odzyskać swoją pozycję jako najlepsza drużyna w 2018 roku.

Valentino Rossi jest już jednym z najbardziej utytułowanych motocyklistów wszechczasów. W swojej karierze zdobył dziewięć Grand Prix Mistrzostw Świata. W sezonach 2015 i 2016 r. tracił 10. tytuł mistrza świata tylko o ułamki punktów. Rok 2017 przyniósł zaś techniczne wyzwania, które nie pozwoliły na zwycięstwo . W tym roku wszyscy będziemy patrzeć na Rossiego, czy to będzie jego szczęśliwy 10. sezon!
Maverick Viñales jest nowicjuszem w tym sporcie, ale po mistrzostwach świata Moto3 w 2013 roku i zdobyciu najlepszej nagrody żółtodzioba w 2015 roku, był dobrze przygotowany, by dołączyć do zespołu Yamaha MotoGP w 2017 roku. Stał się czołowym zawodnikiem, dominując listę najlepszych zawodników prawie każdego wyścigu, co doprowadziło do jego mocnego trzeciego miejsca w ubiegłym sezonie. Niedawno przedłużył kontrakt z Yamaha na sezony 2019 – 2020. W aktualnym sezonie będzie walczył z silną konkurencją, w tym z kolegą z drużyny.
Ten rok zapowiada się fascynująco. Przewidujemy, że zespół Yamaha będzie w tym roku liderem.
Kibicuj i bądź na bieżąco z kolejnym ekscytującym rokiem w MotoGP!

ENEOS. Bez kompromisów. Bez limitów. Czysta moc.

Sklep on-line

Aby móc dostarczyć Ci dobre doświadczenie zakupowe oraz promować nasze produkty korzystamy z następujących rozwiązań firm zewnętrznych na naszej stronie internetowej:

zgodnie z naszą Polityką Prywatności i Polityką Cookies.

ENEOS MOTOR OIL