Oleje ENEOS

Najbardziej zaawansowana japońska technologia olejów silnikowych

Oleje silnikowe najlepszej jakości i o najwyższych parametrach, bo tylko takie spełniają wymagania i potrzeby samochodów, które startują w rajdach samochodowych wykorzystywane są właśnie przez Subaru Poland Rally Team.

Jednym z partnerów zespołu jest właśnie firma ENEOS, marka należąca do JX Nippon Oil & Energy Corporation, jednego z największych na świecie japońskich koncernów sektora naftowego i energetycznego.

Asortyment jej produktów zawiera szeroką gamę najwyższej jakości olejów silnikowych zarówno sprzyjających wydajności paliwa, jak i gwarantujących wysokie osiągi, ma w swojej ofercie również wiele olejów przekładniowych i płynów hydraulicznych.

Marka ENEOS jest obecna w motorsporcie od wielu lat dostarczając oleje do pojazdów startujących m.in. w wyścigach Formuły 1, Rajdzie Paryż-Dakar, czy wyścigach Super GT, Subaru Rally Team.

Oleje ENEOS polecają najlepsi!

Najlepszym dowodem na najwyższą jakość produktów ENEOS są rekomendacje takich marek jak SUBARU, HONDA, INFINITI. Koncerny zalecają oleje i płyny eksploatacyjne ENEOS do swoich samochodów, motocykli i innych pojazdów i maszyn przez nich produkowanych.

Olejom ENEOS zaufali najlepsi. Teraz czas na Ciebie!

 

ENEOS. Bez kompromisów. Bez limitów. Czysta moc.

Sklep on-line

Aby móc dostarczyć Ci dobre doświadczenie zakupowe oraz promować nasze produkty korzystamy z następujących rozwiązań firm zewnętrznych na naszej stronie internetowej:

zgodnie z naszą Polityką Prywatności i Polityką Cookies.

ENEOS MOTOR OIL