Rozwiń swój warsztat z olejami ENEOS.

Rozpocznij współpracę z marką ENEOS. Najbardziej zaawansowana japońska technologia olejów silnikowych!

Oleje silnikowe najlepszej jakości i o najwyższych parametrach – bo tylko takie spełniają wymagania i potrzeby samochodów, wykorzystywanych przez Subaru Poland Rally Team oraz Yamaha Factory Team w MotoGP.

Nawiązanie współpracy jeszcze nigdy nie było prostsze – przejrzyste warunki, specjalne promocje oraz bonusy dla warsztatów w sieci dystrybucji ENEOS – JP Oils.

Najbardziej zaawansowana japońska technologia olejów silnikowych

Oleje silnikowe najlepszej jakości i o najwyższych parametrach, bo tylko takie spełniają wymagania i potrzeby samochodów, które startują w rajdach samochodowych wykorzystywane są właśnie przez Subaru Poland Rally Team.

Jednym z partnerów zespołu jest właśnie firma ENEOS, marka należąca do JX Nippon Oil & Energy Corporation, jednego z największych na świecie japońskich koncernów sektora naftowego i energetycznego.

Asortyment jej produktów zawiera szeroką gamę najwyższej jakości olejów silnikowych zarówno sprzyjających wydajności paliwa, jak i gwarantujących wysokie osiągi, ma w swojej ofercie również wiele olejów przekładniowych i płynów hydraulicznych.

Marka ENEOS jest obecna w motorsporcie od wielu lat dostarczając oleje do pojazdów startujących m.in. w wyścigach Formuły 1, Rajdzie Paryż-Dakar, czy wyścigach Super GT, Subaru Rally Team.

Rozpocznij współpracę

Zadzwoń pod numer 22 299 12 01
lub skorzystaj z poniższego formularza (oddzwonimy do Ciebie)!

Oleje ENEOS polecają najlepsi!

Najlepszym dowodem na najwyższą jakość produktów ENEOS są rekomendacje takich marek jak SUBARU, HONDA, INFINITI. Koncerny zalecają oleje i płyny eksploatacyjne ENEOS do swoich samochodów, motocykli i innych pojazdów i maszyn przez nich produkowanych.

Olejom ENEOS zaufali najlepsi. Teraz czas na Ciebie!

 

Rekomendacje:

  

Zostaw swój telefon
oddzwonimy w ciągu 15 min.
Dostępne w godz. 9-16, Pon-Pt.

Prześlij dane swojego auta
i otrzymaj rekomendację na maila.

Masz problem?
Porozmawiaj z nami

Aby móc dostarczyć Ci dobre doświadczenie zakupowe oraz promować nasze produkty korzystamy z następujących rozwiązań firm zewnętrznych na naszej stronie internetowej:

zgodnie z naszą Polityką Prywatności i Polityką Cookies.

ENEOS MOTOR OIL