JP Oils autoryzowany importer i dystrybutor marki ENEOS w Polsce

ENEOS OUTBOARD PLUS 4T 10W40

ENEOS OUTBOARD PLUS 4T 10W40

Wysokowydajny olej silnikowy nowej generacji do czterosuwowych silników zaburtowych skonstruowanych według najnowszej technologii. Gwarantuje cichszą i płynniejszą pracę silnika przy jednoczesnej redukcji zużycia paliwa oraz emisji szkodliwych substancji w zastosowaniach zaburtowych i skuterach wodnych. Zapewnia lepszą wydajność i stabilność termiczną w gorącym klimacie, a także doskonałą ochronę silnika przed zużyciem podczas pracy pod wysokim obciążeniem i w wysokiej temperaturze. Zaprojektowany specjalnie pod kątem współpracy z silnikami o zaawansowanej budowie i wysokich osiągach, zarówno benzynowymi, jak i wysokoprężnymi, chroni jednostkę napędową i przy wysokich prędkościach i przy powolnym łowieniu metodą trollingową.

Specjalne właściwości

Doskonała ochrona i utrzymanie czystości

Wyjątkowy inhibitor korozji chroni istotne elementy silnika przez rdzą i korozją zachodzącą w środowisku morskim, zarówno w warunkach pracy silnika jak i w stanie jego spoczynku.

Wydłuża trwałość silnika

Nasz olej posiada doskonałe właściwości przeciwdziałające zużyciu i utlenianiu, przedłużające trwałość wewnętrznych elementów i samego silnika.

Doskonała czystość silnika

Opracowana przez naukowców formuła oleju oczyszcza silnik ze wszystkich osadów, pozwalając zachować długotrwałą wydajność i moc silnika.

Uniwersalna formuła oleju

Nasza wyjątkowa formuła oleju spełnia wymogi stawiane zarówno najnowszym, jak i starszym silnikom morskim.

ROZMIARY OPAKOWAŃ

  • 1 L
  • 4 L

Zastosowanie

Klasyfikacja jakościowa:

  • API SJ

Odpowiedni dla:

  • Uniwersalny olej silnikowy do wszystkich zaburtowych i stacjonarnych silników wytwarzanych przez japońskich, amerykańskich i europejskich producentów.
  • Do wszystkich 4-suwowych silników wodnych