JP Oils autoryzowany importer i dystrybutor marki ENEOS w Polsce

ENEOS OUTBOARD PLUS 4T 10W30

ENEOS OUTBOARD PLUS 4T 10W30

Wysokowydajny olej nowej generacji do 4-suwowych silników zaburtowych. Stworzony według nowej receptury, aby zagwarantować ochronę silnika podczas krytycznego momentu, jakim jest uruchomienie na zimno, jak również podczas długotrwałej pracy pod silnym obciążeniem, czyli warunków typowych dla czterosuwowych silników zaburtowych. Specjalna mieszanka dodatków została dobrana tak, żeby zwalczać korozję, zapobiegać zbieraniu się szlamu i mechanicznemu zużyciu materiału, pozwalając na dłuższą, bezawaryjną pracę silnika. Olej ten ma wysoką odporność na pienienie przy wysokich prędkościach obrotowych silnika i doskonałe własności smarne nawet wówczas, gdy występuje wysokie zagrożenie rozcieńczania oleju przez paliwo, np. podczas łowienia metodą trollingową w zimnych wodach. Zapewnia doskonałe smarowanie w każdych warunkach klimatycznych.

Specjalne właściwości

Doskonała ochrona i utrzymanie czystości

Wyjątkowy inhibitor korozji chroni istotne elementy silnika przez rdzą i korozją zachodzącą w środowisku morskim, zarówno w warunkach pracy silnika jak i w stanie jego spoczynku.

Wydłuża trwałość silnika

Nasz olej posiada doskonałe właściwości przeciwdziałające zużyciu i utlenianiu, przedłużające trwałość wewnętrznych elementów i samego silnika.

Doskonała czystość silnika

Opracowana przez naukowców formuła oleju oczyszcza silnik ze wszystkich osadów, zachowując zrównoważoną wydajność i moc silnika.

Osiągi w zakresie oszczędności paliwa

Nasza doskonała formuła oleju przewyższa wymogi w zakresie oszczędności paliwa stawiane przez najnowsze silniki morskie oraz obniża emisję zanieczyszczeń.

ROZMIARY OPAKOWAŃ

  • 1 L
  • 4 L

Zastosowanie

Klasyfikacja jakościowa:

  • API SJ

Odpowiedni dla:

  • Wszystkich zaburtowych i stacjonarnych silników wytwarzanych przez japońskich, amerykańskich i europejskich producentów.
  • Do wszystkich 4-suwowych silników w jednostkach pływających