JP Oils autoryzowany importer i dystrybutor marki ENEOS w Polsce

ENEOS GP4T Ultra Racing 10W40

ENEOS GP4T Ultra Racing 10W40

Olej silnikowy o najwyższej wydajności do motocykli wyścigowych z silnikami czterosuwowymi o wysokich osiągach, zintegrowaną lub nie skrzynią biegów, mokrym lub suchym sprzęgłem, pracujących w bardzo wysokiej temperaturze i z bardzo dużą prędkością (RPM): motocykli sportowych, speedbajków, Moto-GP, SuperSport, endurance, motocykli biorących udział w wyścigach typu uphill / drag races, motocross, MX i ATV, itp. Zapewnia najwyższą wydajność w zakresie zmiany biegów, przyspieszenia, momentu obrotowego i reakcji przepustnicy.  Technologia ENEOS Racing gwarantuje bezkompromisową wydajność ochrony silnika, sprzęgła i skrzyni biegów oraz zapewnia płynną, „bez szarpnięć” zmianę biegów i doskonałą blokadę mokrego sprzęgła przy starcie, przyspieszeniu i pełnej prędkości. Olej ten został przetestowany i zatwierdzony pod kątem zapewnienia wyjątkowego przyspieszenia i maksymalnej mocy po naciśnięciu przepustnicy.

Kup teraz »

Specjalne właściwości

Klasyfikacja jakościowa

Przewyższa, w szerokim zakresie, istniejące standardy OEM

Zaprojektowany z myślą o motocyklach o dużej mocy, sportowych, speedbajkach, MotoGP, SuperSport, endurance, motocyklach biorących udział w wyścigach typu uphill / drag races, dirt bikes i MX.

Spełnia wymagania dotyczące właściwości fizykochemicznych specyfikacji JASO T903 oraz testów sprzęgła zgodnie z JASO MA2.

Opakowania

1l, 4l

Zastosowanie

Stworzony dla motocykli o wysokich osiągach stosowanych w sportach motorowych oraz w warunkach wysokowydajnej jazdy z dużą prędkością.