JP Oils autoryzowany importer i dystrybutor marki ENEOS w Polsce

ENEOS GP4T Performance Racing 5W30

ENEOS GP4T Performance Racing 5W30

Jako największy i najstarszy koncern z branży energetycznej w Japonii, JX Nippon Oil & Energy od lat jest również dostawcą najwyższej jakości olejów smarowych dla producentów japońskich motocykli na całym świecie. Marka ENEOS jest wynikiem doskonalonej przez wiele lat myśli technologicznej z zakresu zaawansowanych, wysokowydajnych, syntetycznych olejów smarowych spełniających wszystkie wymogi OEM ustanowionych dla różnych typów silników, w tym również silników pracujących w warunkach ekstremalnych,  między innymi  podczas zawodów MotoGP.

Przez długie lata naszej współpracy z zakładami produkującymi motocykle oraz teamami wyścigowymi, starannie dobieraliśmy skład opracowywanych przez nas produktów stosowanych w silnikach japońskich motocykli wyścigowych, wymagających uzyskiwania maksymalnych, możliwych osiągów oraz momentu obrotowego przy jednoczesnej oszczędności paliwa i ochronie silnika.

Olej silnikowy o najwyższej wydajności do motocykli wyścigowych z silnikami czterosuwowymi o wysokich osiągach, zintegrowaną lub nie skrzynią biegów, mokrym lub suchym sprzęgłem, pracujących w bardzo wysokiej temperaturze i z bardzo dużą prędkością. Zapewnia najwyższą wydajność w zakresie zmiany biegów, przyspieszenia, momentu obrotowego i reakcji przepustnicy. Oleje ENEOS Racing zostały przetestowane i zatwierdzone pod kątem zapewnienia wyjątkowego przyspieszenia i maksymalnej mocy po naciśnięciu przepustnicy.

Kup teraz »

Specjalne właściwości

Klasyfikacja jakościowa

Przewyższa, w szerokim zakresie, istniejące standardy OEM

Zaprojektowany z myślą o motocyklach o dużej mocy, sportowych, speedbajkach, MotoGP, SuperSport, endurance, motocyklach biorących udział w wyścigach typu uphill / drag races, dirt bikes i MX.

Spełnia wymagania dotyczące właściwości fizykochemicznych specyfikacji JASO T903 oraz testów sprzęgła zgodnie z JASO MA2.

Opakowania

1l, 4l

Zastosowanie

Stworzony dla motocykli o wysokich osiągach stosowanych w sportach motorowych oraz w warunkach wysokowydajnej jazdy z dużą prędkością.