JP Oils autoryzowany importer i dystrybutor marki ENEOS w Polsce

ENEOS PREMIUM ULTRA S 0W30 C2

ENEOS PREMIUM ULTRA S 0W30 C2

ENEOS Premium Ultra S 0W30 C2 jest zaawansowanym, w pełni syntetycznym olejem silnikowym, stworzonym w celu najlepszych osiągnięć najnowocześniejszych silników diesel’a wiodących japońskich producentów samochodów. Można go również stosować w koreańskich i europejskich silnikach benzynowych i diesel’a, wymagających olejów o specyfikacji 0W30 C2. Opracowany w celu redukcji zużycia paliwa, doskonałego oczyszczania silnika oraz ochrony przez zużyciem w warunkach rozruchu w niskich temperaturach. W pełni syntetyczna technologia ENEOS przewyższa wymagania najnowszych standardów przemysłowych dla ochrony systemów niskich emisji. Olej ten gwarantuje szybkie i trwałe smarowanie oraz znakomitą stabilność termiczną w szerokim zakresie temperatur we wszystkich warunkach jazdy, jak również podczas wydłużonych okresów wymiany oleju. Jest to olej o niskiej zawartości popiołu (low SAPS), który może być stosowany w najnowszych silnikach benzynowych i diesel’a z systemem redukcji emisji.

Kup teraz »

Specjalne właściwości

Redukcja zużycia paliwa i niska emisja

Ten olej silnikowy o niskiej lepkości został stworzony z całkowicie syntetycznych produktów bazowych o najwyższych osiągnięciach w połączeniu z starannie wybranym zestawem dodatków w celu zwiększenia efektywności silnika i zmniejszenia kosztów paliwa, przewyższając standardy przemysłowe dla oszczędności paliwa jednocześnie redukując emisje szkodliwych gazów spalinowych. Został opracowany jako olej do napełniania fabrycznego do najnowszych silników diesel’a w samochodach osobowych, który spełnia rygorystyczne wymogi dotyczące emisji.

W pełni syntetyczny olej silnikowy z formułą kontroli osadu, pozwalający na wydłużenie okresów wymiany oleju

Szczególnie zalecany do stosowania w najnowszych silnikach diesel’a w samochodach japońskich wyposażonych w filtry sadzy, aby zapobiegać zatykaniu filtra. Wspomaga działanie filtra cząstek stałych (DPF) i przedłuża jego żywotność, dzięki uniknięciu jego zbyt wczesnego zaślepienia.  Nowa generacja oleju, o niskiej zawartości popiołu (low SAPS) zapewnia wyjątkową trwałość silnika i dzięki jego doskonałej odporności na utlenianie, pozwala na znaczne wydłużenie okresów wymiany oleju.

Lepsza ochrona w warunkach rozruchu w niskich temperaturach, doskonała czystość i wydłużona żywotność silnika

Unikalna formuła oleju ENEOS Premium Ultra S 0W30 zapewnia niezrównaną ochronę przy rozruchu silnika na zimno nawet w warunkach najniższej temperatury. Ochrona ta jest szybka i w sposób zasadniczy ogranicza zużycie silnika. Niska lepkość gwarantuje doskonałe całkowite i długotrwałe smarowanie oraz czystość silnika podczas wszystkich sposobów jazdy i warunków, dzięki znakomitej stabilności termicznej.

Rozmiary opakowań

1l, 4l, 60l, 200l

Zastosowanie

Klasyfikacja jakościowa

  • ACEA C2 (10)

Zastosowanie w pojazdach

Zalecany do stosowania w najnowszych silnikach diesel’a w japońskich samochodach osobowych, samochodach sportowo użytkowych (SUV) oraz mało obciążonych samochodach dostawczych, wyposażonych lub nie w konwertery katalityczne, filtry DPF lub filtry sadzy, łącznie z turboładowanymi silnikami o dużych osiągach z wtryskiem bezpośrednim lub wielozaworowym. Zalecany przy wydłużonych okresach wymiany oleju.