JP Oils autoryzowany importer i dystrybutor marki ENEOS w Polsce

ENEOS PREMIUM ULTRA 0W20

ENEOS PREMIUM ULTRA 0W20

W pełni syntetyczny olej do silników benzynowych o najwyższej wydajności

(Dla samochodów z zalecanym olejem 0W20)

W kwietniu 2000 r. japońskie Ministerstwo Ziemi, Infrastruktury i Transportu uchwaliło system certyfikacji dotyczący niskiej emisji spalin w celu promowania samochodów o obniżonej emisji. W tym systemie oleje silnikowe o niskiej lepkości są zalecane do stosowania w samochodach typu LEV (o niskiej emisji spalin), które są opracowane pod kątem jak najmniejszego zużycia paliwa i oddziaływania na środowisko. Od momentu wejścia w życie tego systemu, producenci samochodów zaczęli zwiększać produkcję aut typu LEV, które są oznakowane specjalnymi naklejkami. ENEOS Premium Ultra 0W20 jest przyjaznym dla środowiska olejem do silników benzynowych, zapewniającym wyjątkową oszczędność paliwa. Wymieszany z dodatkami organicznego molibdenu, redukującego tarcie, ten olej minimalizuje tarcie w silniku. Posiada niezwykle niską lepkość o wartości 0W20.

Kup teraz »

Specjalne własciwości

Niska lepkość (0W-20)

Nasz olej jest mieszanką stworzoną z syntetycznych olejów bazowych o najwyższej wydajności oraz zoptymalizowanej mieszanki dodatków, w związku z czym zapewnia znacznie lepszą stabilność termiczną i odporność na utlenianie niż standardowe oleje silnikowe. Dzięki swojej innowacyjnej formule nasz olej osiąga niską lepkość o wartości 0W-20, zapewniając oszczędność paliwa i ochronę środowiska.

Niezwykła oszczędność paliwa

Specjalnie stworzone dodatki reagują z metalowymi powierzchniami i tworzą film olejowy nawet w granicznych warunkach, chroniąc twój silnik przed zużyciem. W wyniku tego, nasz olej minimalizuje tarcie i zapewnia dużą oszczędność paliwa.

Ogólna ochrona silnika

Aktywne czynniki czyszczące (detergenty przeciwdziałające osadom i dyspergatory bezpopiołowe) zapobiegają nagromadzeniu się nagaru i osadu w celu zapewnienia wyższej trwałości i czystości silnika.

ROZMIARY OPAKOWAŃ

  • 1L, 4L, 200L Beczka

Zastosowanie

Klasyfikacja jakościowa:

  • SN
  • ILSAC GF-5

Odpowiedni dla:

  • Wszystkie samochody japońskie z silnikami benzynowymi (Uwaga: wszystkie japońskie silniki benzynowe mają zalewany w fabryce olej 0W-20 według klasyfikacji SAE)
  • Silniki benzynowe, dla których zalecany jest olej o klasie 0W-20 według klasyfikacji SAE.

Uwaga: Zastosowanie tego oleju w samochodach zaprojektowanych pod oleje o wyższej lepkości może prowadzić do niedostatecznego obiegu oleju, wycieku oleju i innych problemów.

Karty bezpieczeństwa