JP Oils autoryzowany importer i dystrybutor marki ENEOS w Polsce

Aktualności ENEOS

Rajd Barbórka 2017 z udziałem Subaru Poland Rally Team

Rajd Barbórka odbywający się w pierwszą sobotę grudnia w Warszawie, to ostatnia impreza rajdowa w sezonie 2017 w której udział wzięły załogi Subaru Poland Rally Team. Miko Marczyk pilotowany przez Szymona Gospodarczyka wywalczył w stolicy znakomite czwarte miejsce i był trzeci na Karowej, a Marcin Słobodzian z Jakubem Wróblem zamknęli pierwszą dziesiątkę klasyfikacji generalnej.

Na krótkich i specyficznych odcinkach specjalnych rozgrywanych na przemian na Autodromie Bemowo i Torze Modlin bardzo dobrze radził sobie Miko Marczyk. Świeżo upieczony mistrz Polski Open N potwierdził swoją formę zajmując odpowiednio na poszczególnych próbach: dwa razy trzecie, raz czwarte i dwa razy szóste miejsce w klasyfikacji generalnej. Marcin Słobodzian także meldował się regularnie w okolicy pierwszej dziesiątki.

Kryterium Karowa tradycyjnie już jest rozgrywane oddzielnie i także tutaj obie załogi Subaru zaprezentowały się znakomicie. Słobodzian i Wróbel wykręcili na najsłynniejszym polskim OS-ie siódmy czas, a Marczyk z Gospodarczykiem dojechali do mety na trzecim miejscu!

Partnerami Subaru Poland Rally Team w sezonie 2017 byli: Keratronik, Eneos, BZ WBK Leasing Grupa Santander, SJS, Rodax Budownictwo, Sfera 24 i Braintri.

Więcej informacji >>

kategoria: Aktualności, dodano: 2017-12-03 21:40:52

Rajd Barbórka 2017