JP Oils autoryzowany importer i dystrybutor marki ENEOS w Polsce

Aktualności ENEOS

Subaru na Rajdzie Nadwiślańskim

Pierwszy dzień rywalizacji to równa jazda obu załóg i znakomita końcowka na OS-ie miejskim Lublin Arena. Marcin Słobodzian uzyskał na nim trzeci czas przejazdu a Miko Marczyk był wolniejszy o 0,1 sekundy zajmując czwarte miejsce za kolegą z zespołu.

W niedzielę obie załogi kontynuowały taktykę szybkiego pokonywania odcinków i nie popełniły większych błędów. Długie proste na OS-ach nie preferowały samochodów N-grupowych, ale nie przeszkodziło to reprezentantom Subaru Poland Rally Team regularnie meldować się w pierwszej szóstce najszybszych kierowców. Oprócz wysokich miejsc w klasyfikacji generalnej Słobodzian wywalczył drugą lokatę w klasie Open N, a Miko Marczyk zajął w niej trzecie miejsce.

Ostatnia eliminacja Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski – Rajd Śląska - odbędzie się już za dwa tygodnie w okolicach Chorzowa. Wtedy to rozstrzygną się losy tytułów w klasie Open N i dowiemy się jakie miejsca zajmą zawodnicy Subaru w klasyfikacji rocznej sezonu 2017.

Partnerami Subaru Poland Rally Team w sezonie 2017 są: Keratronik, Eneos, BZ WBK Leasing Grupa Santander, SJS, Rodax Budownictwo, Sfera 24 i Braintri.

Foto: M.Kaliszka

Czytaj dalej

kategoria: Aktualności, dodano: 2017-10-05 09:54:03

Subaru na Rajdzie Nadwiślańskim