JP Oils autoryzowany importer i dystrybutor marki ENEOS w Polsce

Aktualności ENEOS

Bardzo dobry występ załóg Subaru Poland Rally Team w Rajdzie Dolnośląskim

W sobotę zakończył się 51.Rajd Dolnośląski, kolejna eliminacja Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, w której udział wzięły dwie załogi Subaru Poland Rally Team startując bliźniaczymi Subaru Impreza WRX STI.

Pierwszy etap 51.Rajdu Dolnośląskiego – czwartej rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski zakończył się późnym wieczorem w piątek. Na zakończenie zawodnicy pokonali w zupełnych ciemnościach piąty odcinek specjalny Duszniki Arena. Załogi Subaru Poland Rally Team zakończyły rywalizację na wysokich miejscach. Miko Marczyk pilotowany przez Szymona Gospodarczyka prowadzi w klasie Open N i jest czwarty w klasyfikacji generalnej, a Marcin Słobodzian i Jakub Wróbel są na  trzeciej pozycji w Open N i szóstej w rajdzie.

Po dwóch dniach rywalizacji Miko Marczyk i Szymon Gospodarczyk wygrali w klasie Open N zajmując przy tym wysokie, czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej rajdu. Marcin Słobodzian i Jakub Wróbel po piątkowych kłopotach z autem minęli linię mety na szóstej pozycji i trzeciej w Open N.

Rajd Dolnośląski rozgrywany na technicznych odcinkach specjalnych usytuowanych w Kotlinie Kłodzkiej i w okolicach Gór Stołowych okazał się bardzo wymagający dla startujących w nim załóg. Mimo to zawodnicy Subaru Poland Rally Team poradzili sobie bardzo dobrze zarówno z rozgrywanym w zapadających ciemnościach odcinkiem Duszniki Arena jak i ze słynnym OS-em Spalona. Marcin Słobodzian po piątkowych kłopotach z samochodem, w sobotę wygrał w klasie trzy z czterech odcinków specjalnych. Miko Marczyk kontrolował sytuację nie dając się ponieść emocjom i utrzymując równe tempo jazdy.

Partnerami Subaru Poland Rally Team w sezonie 2017 są: Keratronik, Eneos, BZ WBK Leasing Grupa Santander, SJS, Rodax Budownictwo, Sfera 24 i Braintri. Następna eliminacja Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski - Rajd Nadwiślański odbędzie się pod koniec września w okolicy Puław. 

kategoria: Aktualności, dodano: 2017-09-12 12:07:03, aktualizacja: 2017-09-12 12:17:32

51.Rajd Dolnośląski