JP Oils autoryzowany importer i dystrybutor marki ENEOS w Polsce

Aktualności ENEOS

XIV Zlot Plejad SUBARU

XIV Zlot Plejad Subaru odbył się w dniach od 15 do 18.06.2017 r. W tym roku zaprowadził fanów marki Subaru w góry, w Karkonosze do miejscowości Łomnica. Bazą Zlotu był Hotel Osada Śnieżka.

Plejady dla fanów i właścicieli Subaru są „świętem ruchomym” i zawsze rozpoczynają się w Boże Ciało.

Dla weteranów Zlotu impreza rozpoczyna się nieoficjalnie już w środę „Imprezą Wcześniaków” czyli spotkaniem starych znajomych, czekających przez cały rok na spotkanie ze starymi znajomymi.

Czwartek to pierwszy oficjalny dzień Zlotu Plejad i jest zawsze dniem organizacyjnym. Tego dnia „subaraki”  przechodzą badanie techniczne dopuszczające samochody do uczestnictwa w imprezie. Załogi odbierają numery startowe, książki drogowe i wyprawki. Wieczorem odbywa się obowiązkowe szkolenie dla pilotów na wszystkich trasach. Debiutanci zapoznają się z zasadami czytania książek drogowych i rozgrywania konkurencji.

W piątek  i sobotę załogi zmagają się na poszczególnych trasach. Startują o określonej godzinie wyznaczonej przez organizatora. Cały dzień „poruszają” się na postawie książki drogowej. Odpowiadają na pytania, zaliczają zadania i walczą o jak najlepsze czasy na próbach sportowych. W tym roku atrakcją dla off-roadowców, były jak zwykle próby sportowe organizowane na żwirowniach i kamieniołomach w okolicach Jeleniej Góry i Karpacza. Ciekawostką jest to, ze zarówno książka drogowa, jak i wszystkie próby sportowe zostały ułożone przez Rafała Martona, pilota Adama Małysza w rajdzie Dakar.

W imieniu wszystkich załóg teamu Ł(K)RT chcieliśmy podziękować p. Krystianowi za zaangażowanie i mamy nadzieję na owocną współpracę w przyszłym roku.

Przeczytaj cały komunikat

kategoria: Aktualności, dodano: 2017-06-26 11:08:05, aktualizacja: 2017-06-26 12:09:50