MotoGP - Yamaha Factory Team

JXTG Nippon Oil & Energy Corporation z dumą wspiera zespół Yahama Factory Racing oraz pracuje z zespołem Yamaha MotoGP mając na celu promowanie marki oraz technologii ENEOS na całym świecie. Zespół Yamaha Factory Racing może pochwalić się wielokrotnie nagradzanym zawodnikiem – Maverickiem Viñales, z numerem startowym 25, oraz dziewięciokrotnym mistrzem świata – Valentino Rossi, startującym z numerem 46. Zespół Yamaha to silny rywal w mistrzostwach, który zdominował podium będąc jednym z najczęściej wygrywających zespołów w historii MotoGP!

RSMP - Subaru Poland Rally Team

ENEOS jest oficjalnym sponsorem oraz partnerem olejowym Mistrza Polski w klasie Open N 2018- Subaru Poland Rally Team. Technologia ENEOS pozwala Subaru Poland Rally Team maksymalnie wykorzystać potencjał Subaru Imprezy STI.

Formula DRIFT - DAIJIRO YOSHIHARA

W roku 2018 ENEOS kontynuuję współpracę z Daijiro Yoshihara w Formule DRIFT!
Dai, który w 2011 r. wygrał mistrzostwa świata, a w ciągu ostatnich 12 lat był zawodnikiem stale zdobywającym wysokie noty, jest uważany za jednego z najbardziej rozpoznawalnych zawodników Formula DRIFT. Dai ma również ciekawą przeszłość – współpracował z firmą ENEOS w Japonii! Z dumą kontynuujemy naszą współpracę oraz jesteśmy pewni, że czeka nas wspólnie wiele dobrego!

Rallycross - Steve Arpin

Steve Arpin, któremu podczas długiej drogi na szczyt podczas Red Bull Global Rallycross (GRC) towarzyszyła firma ENEOS, zostawił konkurencję w tyle, oraz ogłosił, że wraz z Kenen Blockiem oraz jego drużyną Hoonigan Racing Division stworzy zespół, aby razem rywalizować w wybranych wydarzeniach w ramach nowych zawodów – Americas Rallycross Championship (ARX).
ENEOS z dumą ogłasza, że ​​nadal będzie jednym z partnerów Steve’a Arpina, gdy ten stanie przed nowym wyzwaniem. Harmonogram na rok 2018 jest nadal w fazie rozwoju, a konkretne daty zostaną ogłoszone po ich zatwierdzeniu.

NASCAR - Kyle Larson

ENEOS współpracuje z Kyle Larsonem już od 2014 roku i cieszymy się, że w roku 2018 możemy ogłosić naszą stałą współpracę. Larson, wielokrotny zwycięzca serii XFINITY i Monster Energy, jeździ w NASCAR dla Chip Ganassi Racing. Kyle Larson podbił świat wyścigów, ale to nic, do czego nie przywykł. Larson, zawsze opanowany i pewny siebie weteran, nadal udowadnia, że ​​szczyt jest tam, gdzie jest on.

ENEOS. Bez kompromisów. Bez limitów. Czysta moc.

Sklep on-line

Aby móc dostarczyć Ci dobre doświadczenie zakupowe oraz promować nasze produkty korzystamy z następujących rozwiązań firm zewnętrznych na naszej stronie internetowej:

zgodnie z naszą Polityką Prywatności i Polityką Cookies.

ENEOS MOTOR OIL