Kluczowe wartości JXTG:

Wysokie standardy etyczne.

W oparciu o nasze kluczowe zasady rzetelności i uczciwości, wszelkie nasze działania biznesowe prowadzimy zgodnie z naszymi wysokimi standardami etycznymi.

Zdrowie, bezpieczeństwo i środowisko.

Na pierwszym miejscu stawiamy zdrowie, bezpieczeństwo i inicjatywy z zakresu ochrony środowiska, które są czynnikami niezbędnymi dla dobrostanu wszystkich żywych istot.

Cenimy naszych klientów.

Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom i zmieniającym się potrzebom naszych cenionych klientów i społeczeństwa jako całości, poprzez stabilność w dostarczaniuproduktów i świadczeniu usług, jednocześnie stale tworząc nowe wartości.

Podejmowanie wyzwań.

Ze spokojem podchodząc do zmian, podejmujemy wyzwanie tworzenia nowej wartości, poszukując innowacyjnych rozwiązań na dziś i na przyszłość. Idąc w przyszłość, patrzymy w przyszłość – nadal się rozwijamy, zarówno jako ludzie, jak i jako firma, poprzez rozwój osobisty i zawodowy każdego pracownika.

O JXTG Nippon Oil & Energy Corporation

JXTG to największy, prowadzącym kompleksową działalność, japońskim koncernem sektora naftowego i energetycznego posiadającym 10 stale eksploatowanych rafinerii i zdolność produkcyjną na poziomie 1,4 miliona baryłek dziennie.

Japońska marka

ENEOS to najważniejszy dostawca olejów dla japońskich producentów samochodów, prowadzących działalność zarówno w kraju, jak i za granicą. Jako koncern o zasięgu ogólnoświatowym, możemy sobie pozwolić na nieprzerwanie podwyższanie naszej konkurencyjności poprzez angażowanie się w kompleksową działalność, od poszukiwań złóż ropy naftowej, przez produkcję i rafinację, po dystrybucję i wprowadzanie naszych produktów na rynek. Nasz koncern obsługuje również największą sieć stacji paliwowych w Japonii, obejmującą 13 tysięcy obiektów skupionych pod światowej klasy marką ENEOS. Jesteśmy dumni, że udało nam się zdobyć zaufanie całej rzeszy klientów z całego świata. Oferowane przez nas możliwości techniczne cieszą się wysokim uznaniem japońskich producentów samochodów, motocykli i zaburtowych silników do łodzi, którym dostarczamy środki smarne używane jeszcze zanim pojazdy opuszczą taśmę produkcyjną.

 

Najwyższa wydajność

Marka ENEOS od wielu lat funkcjonuje w świecie sportów motorowych. Byliśmy pierwszą japońską firmą zajmującą się rafinacją produktów ropopochodnych, dostarczającą oleje do samochodów wyścigowych i rajdowych, biorących udział m.in. w rajdzie Paryż-Dakar, światowej klasy wyścigach Super GT, wyścigach Formuły 1 (Honda F1 Team) i wyścigu Le Mans (LEXUS TEAM Le Mans), gdzie duże prędkości i szczytowe osiągi to bezwzględna konieczność.

ENEOS. Bez kompromisów. Bez limitów. Czysta moc.

Sklep on-line

Aby móc dostarczyć Ci dobre doświadczenie zakupowe oraz promować nasze produkty korzystamy z następujących rozwiązań firm zewnętrznych na naszej stronie internetowej:

zgodnie z naszą Polityką Prywatności i Polityką Cookies.

ENEOS MOTOR OIL