Seria Premium Ultra

Nowoczesne, w pełni syntetyczne oleje o doskonałych charakterystykach do silników, używane w ramach wyrobów OEM, o stosowania w nowoczesnych samochodach i pojazdach o niskiej emisji spalin, opracowane dla lepszej wydajności paliwa, lepszej ochrony środowiska i oszczędności paliwa w silnikach hybrydowych. Dzięki mieszance zgodnej z najnowszymi standardami sektora, zawierającej nowoczesne związki dodatków i dodatki zmniejszające tarcie, produkt minimalizuje tracie w silniku i gwarantuje stabilny film olejowy na częściach silnika nawet w warunkach granicznych, chroniąc silnik przez zużyciem i odpryskami w przypadku uruchomienia na zimno.

Gama Premium Ultra oferuje najlepszą możliwą ochronę systemów o niskiej emisji, zwiększa wydajność silnika obniżając szkodliwe emisje spalin, zapewnia wyjątkową trwałość silnika i umożliwia osiągnięcie bardzo długich okresów między wymianami oleju. Ta linia wspomaga działanie filtrów cząstek stałych w silnikach wysokoprężnych (0W30 i 5W30). Formuła o niskiej lepkości gwarantuje doskonałe, długotrwałe smarowanie oraz niewiarygodną czystość silnika niezależnie od stylu i warunków jazdy.

Seria Premium Hyper

W pełni syntetyczne oleje silnikowe Premium o doskonałych parametrach, opracowane do stosowania w szerokiej gamie pojazdów i dla oszczędności paliwa. Oferują lepszą ochronę w szerokim zakresie temperatury i w każdych warunkach jazdy silnikom w każdym wieku. Opracowane je w celu utrzymania silników w najlepszym stanie dzięki wyjątkowym charakterystykom ochrony przed zużyciem, doskonałym właściwościom czyszczącym i ogólnym charakterystykom smarowania. Oleje te, zazwyczaj zalecane dla samochodów europejskich, koreańskich i amerykańskich, zostały opracowane w celu przewyższenia standardów sektora i zaoferowania doskonałych właściwości i ochrony silnika.

Charakterystyki tarcia serii Premium Hyper przyczyniają się do większej oszczędności paliwa w porównaniu z olejami konwencjonalnymi. Seria zaprojektowana dla samochodów koreańskich, europejskich i starszych samochodów japońskich z silnikami benzynowymi i wysokoprężnymi bez filtra DPF.

ENEOS. Bez kompromisów. Bez limitów. Czysta moc.

Sklep on-line

Aby móc dostarczyć Ci dobre doświadczenie zakupowe oraz promować nasze produkty korzystamy z następujących rozwiązań firm zewnętrznych na naszej stronie internetowej:

zgodnie z naszą Polityką Prywatności i Polityką Cookies.

ENEOS MOTOR OIL