Seria Premium ATF

Seria olejów ENEOS do przekładni automatycznych obejmuje szeroka gamę produktów zapewniających oszczędność paliwa, w tym naszą dumę – ENEOS ECO ATF – nisko lepkościowy olej do przekładni automatycznych, opracowany dla japońskich firm produkujących samochody, jak Toyota, Honda, Nissan, Mitsubishi, ale również produkowanych dla firm Hyundai, Kia, GM i Ford.

W naszych produktach wykorzystuje się japońską technologię w celu zwiększenia oszczędności zużycia paliwa i zredukowania strat energii spowodowanych nadmiernym nagromadzeniem oleju. Dzięki dobrze zbilansowanej mieszance starannie dobranych dodatków nasze produkty oferują wyjątkowe charakterystyki smarne w przekładniach automatycznych, sprzęgłach i hamulcach mokrych oraz w przekładniach bezstopniowych (CTV) z paskiem metalowym, zapewniając płynniejszą zmianę biegów. Ponadto nasze oleje przekładniowe zapewniają wyjątkową i długotrwałą ochronę przed wibracjami. Są odpowiednie do zwykłych skrzyń automatycznych, z blokadą zabezpieczającą przed poślizgiem i z przetwornikiem momentu.

Seria Premium MTF

Uniwersalne oleje przekładniowe o doskonałych właściwościach do stosowania w skrzyniach manualnych, jak i do kół zębatych przekładni końcowej, gdzie konieczne jest spełnienie wymagań API GL-5. Zawierają specjalne dodatki zapewniające zmniejszenie zużycia paliwa i eliminujące problemy ze zmianą biegów. Dzięki ich unikalnej formule zmniejszono do minimum nie tylko zużycie, ale również korozję i tworzenie się piany. Zapewniają ochronę przed utlenianiem pod wpływem wysokiej temperatury i mają doskonałe charakterystyki pod bardzo wysokim ciśnieniem (EP), zapewniając odpowiednią ochronę również przed dużymi wibracjami i wstrząsami.

ENEOS. Bez kompromisów. Bez limitów. Czysta moc.

Sklep on-line

Aby móc dostarczyć Ci dobre doświadczenie zakupowe oraz promować nasze produkty korzystamy z następujących rozwiązań firm zewnętrznych na naszej stronie internetowej:

zgodnie z naszą Polityką Prywatności i Polityką Cookies.

ENEOS MOTOR OIL