Zwycięzca w zawodach MotoGP

JXTG Nippon Oil & Energy, jeden z największych i najstarszych japońskich producentów energii jest tradycyjnie głównym dostawcą najwyższej jakości środków smarnych dla producentów japońskich motocykli na świecie. ENEOS jest wynikiem zdobytej przez lata wiedzy technicznej z zakresu zaawansowanych, wysokowydajnych, syntetycznych środków smarnych, które spełniają nie tylko wymogi producentów dotyczące osiągów, ale również dotyczące ekstremalnych warunków eksploatacji silników, które zwyciężają w zawodach MotoGP.

 

Lata doświadczenia

Przez te lata zdobywania doświadczenia wspólnie z producentami motocykli i teamami wyścigowymi, starannie dobraliśmy nowatorskie formuły dla zapewnienia wysokich, konkurencyjnych osiągów silników stosowanych w silnikach japońskich motocykli, gwarantujące osiągnięcie maksymalnego momentu i mocy przy jednoczesnej oszczędności paliwa i skutecznej ochronie silnika. Nasze doświadczenie i nasza wiedza pozwalają nam zaoferować szczególną gamę olejów ENEOS dla wszystkich typów motocykli.

Wyjątkowe przyspieszenie

Niezależnie od tego, czy chodzi o oleje do silników zwykłych motocykli, motocykli sportowych, speed bike, Moto GP, super-sport, enduro, motocross czy skuterów, gama naszych olejów gwarantuje nieporównywalne osiągi w zakresie zmiany biegów, przyspieszenia, momentu i prędkości maksymalnej. W oparciu o przeprowadzone testy technologia produktów wyścigowych ENEOS zapewnia wyjątkowe przyspieszenie i najwyższą moc w odpowiedzi na dotknięcie przyspiesznika.

ENEOS. Bez kompromisów. Bez limitów. Czysta moc.

Sklep on-line

Aby móc dostarczyć Ci dobre doświadczenie zakupowe oraz promować nasze produkty korzystamy z następujących rozwiązań firm zewnętrznych na naszej stronie internetowej:

zgodnie z naszą Polityką Prywatności i Polityką Cookies.

ENEOS MOTOR OIL