Subaru wygrywa w Open N na Rajdzie Dolnośląskim!

W niedzielę zakończyła się druga eliminacja Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski – Rajd Dolnośląski. Podczas dwóch dni rywalizacji załoga Subaru Poland Rally Team: Marcin Słobodzian i Grzegorz Dachowski prezentowała równe i szybkie tempo jazdy. Na metę w Dusznikach-Zdroju wjechali jako zwycięzcy klasy Open N. Zajęli również bardzo dobre, szóste miejsce w klasyfikacji generalnej imprezy. Szybsze były tylko zespoły dysponujące autami R5.

Tym samym załoga Subaru umocniła się na pozycji lidera mistrzostw klasy Open N i prowadzi ze znaczną przewagą w tej klasyfikacji. Rajd Dolnośląski składający się z krótkich, ale wymagających odcinków specjalnych zmuszał zawodników do maksymalnej koncentracji. Przejeżdżany kilkukrotnie ( w tym po zmroku) odcinek Duszniki Arena dawał kibicom możliwość oglądania czołowych załóg w niemal piknikowej atmosferze. W niedzielę Słobodzian z Dachowskim meldowali się kilkukrotnie na metach odcinków specjalnych jako czwarta lub piąta załoga spośród całej stawki.
Kolejna runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski odbędzie się już za niespełna trzy tygodnie w Puławach. W sezonie rajdowym 2018 partnerami Subaru Poland Rally Team są: Keratronik, Eneos, BZ WBK Leasing Grupa Santander, Szkoła Jazdy Subaru, Rodax Budownictwo oraz Pirelli.

ENEOS. Bez kompromisów. Bez limitów. Czysta moc.

Sklep on-line

Aby móc dostarczyć Ci dobre doświadczenie zakupowe oraz promować nasze produkty korzystamy z następujących rozwiązań firm zewnętrznych na naszej stronie internetowej:

zgodnie z naszą Polityką Prywatności i Polityką Cookies.

ENEOS MOTOR OIL